Задля допомоги пацієнтам у невідкладних станах в Одеській області організують збір крові. КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” анонсувало проведення Дня донора, який відбудеться 30 червня. Медична установа закликає всіх громадян долучитися до цієї благодійної ініціативи.
Кожна крапля є безцінною. Кров потрібна медикам щодня для операцій, пологів та лікування важких травм.
Охочим допомогти необхідно підготуватися. Потрібно виконати важливі правила.
- не приймати лікарські препарати (антибіотики – за 14 днів, анальгетики та саліцилати – за 10 днів до донації);
- утриматися від вживання алкоголю за 48 годин;
- не палити за годину до та після донації;
- з 15:00 напередодні виключити з раціону смажене, гостре, солоне, копчене, банани, яйця, молочні продукти, шоколад та олію;
- напередодні добре виспатися;
- у день здачі крові (плазми) рекомендується легкий сніданок: солодкий чай, компот, варення, хліб, сухарі, відварені крупи, риба, овочі (окрім буряка та моркви), фрукти (окрім бананів та цитрусових);
- мати при собі паспорт та ідентифікаційний код або електронний документ у застосунку “Дія”.
Перед процедурою дотримання дієти є обов’язковим. Також не повинно бути жодних протипоказань.
Реєстрація триває за номером: +38096 417 68 29.
