Аварійні бригади повністю відновили електропостачання. Усі знеструмлені одесити знову зі світлом.
Раптове відключення сталося пізно ввечері 20 червня. Годинник показував 22:08. Через технічні проблеми на об’єктах суміжних енергетиків без струму залишилася частина жителів Приморського району Одеси. Таке пошкодження мереж загрожувало стабільній діяльності об’єктів критичної інфраструктури.
Фахівці негайно вирушили на об’єкти. Вони одразу почали ремонт, щоб оперативно подати напругу в оселі.
