Сучасна діагностика стане ближчою. У Білгороді-Дністровському нарешті відновлюють довгоочікуване оновлення кардіологічної служби багатопрофільної лікарні. Про це стало відомо з офіційного рішення №2031-VIII. Депутати міської ради під час 53-ї сесії 24 червня зробили важливий крок для відновлення робіт.
Він стосується корпусу літ. “Д”. Реконструкція цієї будівлі на вулиці Сергія Файнблата, 1 передбачає також зведення нових приміщень. Там розгорнуть ангіографічну інтервенційну систему.
Змінився головний замовник будівництва. Обласний Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОДА офіційно звернувся до місцевої влади з проханням передати функції кінцевого бенефіціара. Сесія це звернення повністю підтримала.
Документи підготують оперативно. Тепер міський Департамент житлово-комунального господарства має повністю віддати обласним колегам супровідні папери та всю наявну проєктно-кошторисну документацію.
Регіональна медицина вийде на новий рівень. Поява сучасного ангіографа суттєво розширить можливості лікарів. У результаті мешканці всього району та міста зможуть отримувати якісну спеціалізовану допомогу.
Паралельно обранці відкоригували цільову програму охорони здоров’я на 2023–2027 роки, затверджену ще наприкінці 2022 року. Це було необхідно саме для правового забезпечення відновленої реконструкції корпусу лікарні.
Фінансування медичного закладу суттєво збільшили. Депутати чітко розмежували джерела грошових надходжень. Додатково на реалізацію цих невідкладних заходів заклали понад 2,5 млн грн.
